Sféra - software pro oční optiky a optometristy

Sféra - EET moderní aplikace pro oční optiky a optometristy

Aplikace je připravena na EET - elektronickou evidenci tržby, která umožní on-line elektronické podání pro Finanční správu ČR !

Poznámka: Účtenka prodeje obsahuje kódy FIK a BKP, vyžadované metodikou pro EET.

Základním rysem aplikace Sféra je flexibilita, jednoduchost obsluhy a značné možnosti funkcí, které uživatel potřebuje k rychlému a kvalitnímu vyřízení optické zakázky. Výhodou našeho řešení je logičnost postupu při vyřizování zakázky ( předpisu na brýle, ale i přímého prodeje ) a skutečnost, že pro každou činnost jsou na obrazovce k dispozici jen potřebné nástroje a pohledy a pracovní plocha není přeplněna vším, co systém obsahuje. Například při práci se zakázkovými kartami, jsou na pracovní ploše zobrazeny informace a nástroje potřebné pro práci se zakázkami. Je-li třeba provést zúčtování pro zdravotní pojišťovny, vybere se z nabídky Kniha faktur/Tvorba a tisk faktur pro zdravotní pojišťovny logickým postupem "dávka", pro příslušnou zdravotní popjišťovnu.Data programu Sféra jsou uložena v moderním a výkonném databázovém prostředí, zajišťujícím vysokou rychlost zpracování, bezpečnost dat a možnost nasazení jak na samostatném počítači, v lokální počítačové síti tak i v síti jejíž jednotliví účastníci propojení pomocí zabezpečené sítě VPN mohou být prakticky kdekoliv. Program tak umožňuje růst od jednotlivé optiky, přes několik poboček, až po síť rozprostřenou po celé republice.

Hlavní funkce systému:

Doporučená minimální konfigurace počítače:

PC Pentium, nebo novější,...

Windows 95/98/2000,XP,Win7,Windows 8.1

operační paměť 640 kB

volné místo na disku 50 MB

laserová tiskárna

Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme skypem, nebo elektronickou poštou. Odborné předvedení a konzultaci přímo ve Vaší firmě, lze uskutečnit na základě Vaší předcházející elektronické objednávky, dle časových možností obou stran.