Pieta - software pro Pohřební ústavy a služby

Systém PIETA - Pohřební služby, slouží k zajištění komplexní agendy smutečních obřadů libovolného typu.

lze specifikovat jakýkoliv rozsah obřadu, například: 1) Sociální pohřeb 2) Ekonomický pohřeb 3) Exklusivní pohřeb. Umožňuje tvorbu objednávek,včetně výběru služeb a doplňků s obřadem spojených. Automatizovaným způsobem tvoří platební doklady za smuteční obřad. Lze jej používat pro všechny druhy obřadů,bez ohledu na jejich rozsah i členění. Je tvořen hierarchickou strukturou,což znamená,že každý objednavatel může mít v databázi libovolné množství obřadů. Údaje o objednavateli,všech jeho objednávkách a obřadech lze vidět soustředěné na jedné obrazovce,což činí tento systém velmi přehledným. Jde o plnohodnotný systém pro všechny verze Windows.

Snadným způsobem lze upravit,nebo doplnit objednávku obřadu.

Automatizovaným způsobem tvoří platební doklady za smuteční obřad.

Samozřejmostí je tisk platebních dokladů (objednávek a faktur).

Připomínáme zejména 
majitelům Pohřebních služeb a ústavů, kterých se týká EET, že zakoupením našich aplikací ( Prodejna, Pieta), budou mít modul EET zdarma. Jedná se například o prodejny funerálního zboží a květin, kteří využívají ve svých provozovnách "sklad" a prodej za hotové i na fakturu, platby kartou i hotově. Potřebují snadným a technologicky moderním způsobem vyřizovat zakázky a rychle a pohodlně provádět např. inventury.

Hlavní funkce systému:

Doporučená minimální konfigurace počítače:

PC Pentium, nebo novější,...

Windows 95/98/2000,XP,Win7,Windows8.1,Windows 10

operační paměť 640 kB

volné místo na disku 50 MB

laserová tiskárna

Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme skypem, nebo elektronickou poštou. Odborné předvedení a konzultaci přímo ve Vaší firmě, lze uskutečnit na základě Vaší předcházející elektronické objednávky, dle časových možností obou stran.