Pieta - software pro Pohřební ústavy a služby

PIETA - umožňuje Vaší Pohřební službě zažít radost z rychlého, snadného a komplexního vyřízení agendy smutečních obřadů libovolného typu.

Varianty:

1)"PIETA" je aplikace určená pro "Pohřební ústavy" a "Pohřební služby" zabezpečující smuteční obřady všech typů.

2)"PIETA + Spaly" je aplikace určená pro výše zmíněné "ústavy" a "služby", včetně těch, které disponují kremačními službami ( krematoriem ).

3)"PIETA + EKO" je aplikace určená pro výše zmíněné "ústavy" a "služby", včetně možnosti napojení na specifický účetní systém.

Lze specifikovat jakýkoliv rozsah obřadu, například: 1) Sociální pohřeb 2) Ekonomický pohřeb 3) Exklusivní pohřeb. Umožňuje tvorbu objednávek,včetně výběru služeb a doplňků s obřadem spojených. Automatizovaným způsobem tvoří platební doklady za smuteční obřad. Lze jej používat pro všechny druhy obřadů,bez ohledu na jejich rozsah i členění. Je tvořen hierarchickou strukturou,což znamená,že každý objednavatel může mít v databázi libovolné množství obřadů. Údaje o objednavateli, všech jeho objednávkách a obřadech lze vidět soustředěné na jedné obrazovce, což činí tento systém velmi přehledným. Jde o plnohodnotný systém pro všechny verze Windows.

Snadným způsobem lze upravit,nebo doplnit objednávku obřadu.

Automatizovaným způsobem tvoří platební doklady za smuteční obřad.

Samozřejmostí je tisk platebních dokladů (objednávek a faktur).

Níže uvádíme stručné videoukázky práce s aplikací, z nichž vyplývá rychlost a jednoduchost vyřízení objednávky smutečního obřadu:

Hlavní okno aplikace:

https://youtu.be/WYM-2ykOCBo

 

Příklad nahrání všech údajů, potřebných ke kalkulaci smutečního obřadu:

https://youtu.be/zZhGn1oyZis

 

Doporučujeme 
majitelům Pohřebních služeb a ústavů, kteří provozují prodejnu fnerálního zboží a květin, zakoupit také aplikaci "Prodejna". Jedná se například o prodejny funerálního zboží a květin, kteří využívají ve svých provozovnách "sklad" a prodej za hotové i na fakturu, platby kartou i hotově. Aplikace snadným a technologicky moderním způsobem vyřizuje zakázky ( prodeje ), rychle a pohodlně pracuje se "skladem", zejména při provádění inventury, jelikož využívá technoligii čárových kódů. K aplikaci "Pieta", zcela logicky, doporučujeme zakoupit i aplikacei "Parte".

Hlavní funkce systému:

Doporučená minimální konfigurace počítače:

PC Pentium, nebo novější,...

Windows 95/98/2000,XP,Win7,Windows8.1,Windows 10

operační paměť 640 kB

volné místo na disku 50 MB

laserová tiskárna

Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme skypem, nebo elektronickou poštou. Odborné předvedení a konzultaci přímo ve Vaší firmě, lze uskutečnit na základě Vaší předcházející elektronické objednávky, dle časových možností obou stran.