Hřbitov - software pro správu hřbitova

Vytvořeno 10. 6. 2010 9:53 Aktualizováno 27. 7. 2018 10:42 Napsal Administrator Zobrazeno: 12357

Software "Hřbitov" umožňuje vedení komplexní agendy hřbitova.

V souladu s novým zákonem o pohřebnictví č.256/2001 a č.193/2017 Sbírky zákonů, umožňuje automatizovanou tvorbu smluv o pronájmu hrobového místa a služeb s pronájmem spojených. Text nájemní smlouvy, si může uživatel vytvořit dle svých potřeb a zvyklostí sám, nebo použít předlohu nájemní smlouvy z programu, kterou si dle potřeby upraví.

Automatizovaným způsobem umožňuje tvorbu platebních dokladů za pronájem a služby.

Lze jej používat pro všechny druhy hřbitovů, bez ohledu na jejich rozsah, členění i počet hrobových míst. Je tvořen třístupňovou hierarchickou strukturou,což znamená,že každý nájemce může mít pronajmuto libovolné množství hrobů a v nich uloženo libovolné množství pohřbených. Údaje o nájemci,všech jeho hrobech a pohřbených lze vidět soustředěné na jedné obrazovce, což činí tento systém velmi přehledným.

Umožňuje vyhledat nájemce hrobů podle jeho jména, nebo identifikačního čísla. Tytéž údaje lze vyhledat podle čísla hrobu. Podobně jako nájemce hrobu, lze vyhledat i pohřbeného podle jeho jména, včetně údajů o nájemci a hrobním místě (hrobu). Snadným způsobem lze nájemci hrobu přidat do databáze jeho pohřbených dalšího zemřelého, zapsat do databáze zcela nový hrob, opravovat a měnit údaje nájemců, pohřbených a hrobů.

Samozřejmostí je tisk kartoték nájemců, pohřbených a hrobů dle různých voleb. Podstatnou částí systému je tisk platebních dokladů a nájemních smluv automatizovaným výběrem z databáze nájemců hrobů podle termínu splatnosti.

Níže uvádíme krátkou videoukázku práce s touto aplikací:

https://youtu.be/zJsuNIpHjI0

Hlavní funkce systému:

Doporučená minimální konfigurace počítače:

PC Pentium, nebo novější,...

Windows 95/98/2000,XP,Win7,Windows 8.1,Windows 10

operační paměť 640 kB

volné místo na disku 50 MB

laserová tiskárna